BÍLÁ VRÁNA

Dobroty z Bílé vrány

Objednejte si dobroty z Bílé vrány. Slavíte narozeniny, svátek nebo jiný významný den? Udělejte si radost našimi sladkými či slanými dobrotami! Objednávejte, prosím, alespoň 5 dní předem, ať stihneme všechno připravit k vaší spokojenosti. Děkujeme a těšíme se na vás!

Mechový dort

Speciální mechový dort vyrobený v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením.  Složení:  mouka, máslo, vejce, tvarohovo-citrónový krém, listový špenát Hmotnost: 1,5 kg Alergeny: 1, 3, 7 Upozornění: Výroba dortu trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

550,00 Kč

Domácí mrkvový dort

Domácí mrkvový dort vyrobený v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením. Složení: špaldová mouka, vejce, máslo, med, vlašský ořech, tvarohový krém Hmotnost: 1,5 kg Alergeny: 1, 3, 7, 8 Upozornění: Výroba dortu trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

590,00 Kč

Domácí jablečný závin

Domácí jablečný závin vyrobený v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením. Složení: istové těsto, jablka, skořice, rozinky, vlašský ořech Hmotnost: 0,4 kg Alergeny: 1, 3, 7, 8 Upozornění: Výroba trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

119,00 Kč

Slaný dort

Vyrobeno v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením. Složení:  domácí pomazánky (2 druhy), toustový chléb, šunka a/nebo sýr (podle varianty). Hmotnost: 1,4 kg Alergeny: 1, 3, 7 Upozornění: Výroba dortu trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

450,00 Kč

Quiche

Domácí quiche vyrobený v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením. Složení:  mouka, vejce, máslo, eidam, smetana, cibule (plus dle variant) Špenátový s nivou a vlašskými ořechy: špenát, vlašské ořechy, česnek, niva Capresse: rajčata, pesto, bazalka, mozzarella Se šunkou a bylinkami: šunka, bylinky  Alergeny: 1, 3, 7, 8  Upozornění: Výroba quishe trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

360,00 Kč

Makový moučník

Domácí makový moučník vyrobený v sociálním podniku Bílá vrána, který zaměstnává lidi s mentálním postižením. Alergeny: 1, 3, 7, 8 Upozornění: Výroba moučníku trvá 2-3 dny. Prosíme, objednávejte s dostatečným předstihem.

360,00 Kč

  Jedlé dárky z Bílé vrány

   Nejedlé dárky a suvenýry

    Catering

    Potřebujete pohostit lidi na své akci či oslavě? Naklikejte si cateringovou objednávku podle svého gusta! Objednávejte, prosím, minimálně 5 dní předem, v případě větší objednávky nutná telefonická dohoda. Děkujeme a těšíme se na vás!